Ул: 11 Октомври бр.5 , Скопје
Плоштад Македонија

Добродојдовте

Да патуваме заедно

Виртуелно или реално ИНЕКС ВАШ ПАРТНЕР НА ПАТУВАЊЕ

Сервиси

Инекс ги нуди сите сервиси од туристичката индустрија

Патувања

Уморни, незадоволни, раздразливи, без енергија ???


Патувајте за Куба во текот на цела година

Одлучете се за едно поинакво патување во Куба за кое долго ќе раскажувате... Термини по Ваш избор


АКТУЕЛНИ ПОНУДИ

        8-МИ ДЕКЕМВРИ

        ИСТАНБУЛ - автобус

        БУДИМПЕШТА - автобус

        БЕЛГРАД - автобус

        IVAN RILSKI, БАНСКО - автобус

        BOUTIQUE HOTEL OLYMP, БАНСКО - автобус

        HOTEL TRINITI, БАНСКО - автобус

        ЗИМА 2015/2016

        Декемвриски пакети за Копаоник

        КОПАОНИК - Hotel Angella

        КОПАОНИК - Apartments Konaci

        КОПАОНИК - Grand Hotel & Spa

        БАНСКО

        НОВА ГОДИНА 2016

        НОВА ГОДИНА КАЈ ДЕДО МРАЗ - авион

        ЈОРДАН - авион

        АНДАЛУЗИЈА / ЛИСАБОН - авион

        БАРСЕЛОНА - авион

        ИСТАНБУЛ - авион

        КУШАДАСИ - авион

        МАЛТА - авион

        МИЛАНО - авион

        ПАРИЗ - авион

        РИМ - авион

        БУДИМПЕШТА - автобус

        ПРАГА - автобус

        ВИЕНА - автобус

        ИСТАНБУЛ - автобус

        АТИНА - автобус

        БУДВА / КОТОР / ДУБРОВНИК / ОСТРОГ - автобус

        ВРЊАЧКА БАЊА - автобус

        БЕЛГРАД - автобус

        СОФИЈА - автобус


Работи кои би ве интересирале

НЕШТО ПОВЕЌЕ ЗА ИНЕКС

Нешто повеќе за Инекс

Za nas 

 Инекс работејќи професионално и успешно во областа на туризмот, се труди да ги донесе услужните дејности во Македонија на едно повисоко ниво.

Издвојувајќи се меѓу многуте слични туристички агенции  Инекс го карактеризираат ПРОФЕСИОНАЛНОСТ, ОДРЖЛИВ КВАЛИТЕТ НА УСЛУГА, ПРЕЦИЗНОСТ, НАВРЕМЕНОСТ, УПОРНОСТ и ДОВЕРЛИВОСТ.


 


Работи кои би ве интересирале

Пребарај

Авиобилети за сите светски дестинации

Европа

БАРСЕЛОНА66€
ФРАНКФУРТ37€
ПАРИЗ29€
БРИСЕЛ49€
ВИЕНА28€
МИНХЕН55€
АМСТЕРДАМ47€
ИСТАНБУЛ38€
ИЗМИР59€
КОПЕНХАГЕН53€
БУДИМПЕШТА64€
БЕРЛИН73€
РИМ40€
ЛОНДОН52€
ДИЗЕЛДОРФ67€

Сад и Канада

ЊУЈОРК399€
ВАШИНГТОН399€
ЧИКАГО399€
ЛОС АНЏЕЛЕС449€
ТОРОНТО399€
МОНТРЕАЛ 399€
САН ФРАНЦИСКО789€
БОСТОН399€
ТАМПА752€
ЛАС ВЕГАС870€
МАЈАМИ689€
ПОРТЛАНД770€

Австралија

СИДНЕЈ580€
МЕЛБУРН580€
и многу повеќе дeстинации...
*во цените не се вклучени аеродромските такси

Календар на настани

< Настани за месец декември 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Е-Информатор

Напредно пребарување

Дестинација

Период